Aydın Nazilli Belediyesinin 1967 yılından bu yana iyi su çeşmelerinden Nazilli halkına sunduğu doğal kaynak suyunu tüm Türkiye ile tanıştırmak için çıktığımız yolculuğumuza, yüksek kalite standartlarındaki modern tesisimizi kurarak, 2012 yılının Şubat ayında Nazlı Doğal Kaynak Suyu markamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Tesisimiz 6700m² üzerine kurulu 4500m² kapalı alanıyla Aydın ili Nazilli ilçesindeki Yıldıztepe yerleşkesindedir.

Suyumuzun kaynağı 1400 rakımda bulunan Beydağı’nın zirvelerinden kendi akışıyla çıkan dengeli mineral yapısına sahiptir. Fabrikamız Sağlık Bakanlığı’nın “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmeliği” gereği Aydın İl Sağlık Müdürlüğü tarafından denetimlere tabi tutularak hem kaynaktan hem de tesisten alınan numunelerle yönetmeliğe uygunluğu raporlanmaktadır. Kaynağından tesisimize girişi ile başlayan suyumuzun ilk yolculuğu 17 kilometrelik kapalı ishale hattı,suyun hiçbir özelliğini kaybetmeden üretim tesisimize gelmesini sağlamaktadır.Bu hat üzerinde üç ayrı noktada suyun ölçümleri yapılarak tesisimizde şişelenmek üzere dolum depolarımıza aktarılmaktadır.Tesisimizde 120 tonluk 3 adet fayans, 80 tonluk 2 adet krom depolarımız yer almaktadır.

Nazlı Doğal Kaynak Suyu tesisimizde;0,5litre-1,5litre-5litre pet grubu,200cc-300cc bardak grubu ve 19Litre geri dönüşümlü polikarbon damacana ürünlerimiz teknolojik modern makinelerde el değmeden şişelenerek, yaşam kaynağımız olan bu eşsiz lezzet siz değerli müşterilerimizin damak zevkine sunulmaktadır.

Nazlı Doğal Kaynak Suyu üretim tesisimiz ISO 10002,ISO 22000,ISO GMP,ISO 9001,OHSAS 18001 Kalite Sistemleri,Helal Sertifikası ve Covıd19 Hijyen Sertifikası belgelerine sahiptir.

Nazlı Doğal Kaynak Suyu ailesi olarak, müşteri odaklı bir anlayışla tesisimizde hizmet veren ekibimiz ile birlikte kaynağımızın doğallığı ve dengeli mineral yapısını, hizmet kalitemizle bütünleştirerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duyarız. Kuruluşumuzdan bu güne genişleyen ürün yelpazemiz ve hizmet noktalarımızla, doğanın koşulsuz bizlere sunduğu bu eşsiz lezzetle tanışmaya sizleri davet eder,ürünlerimizi tercih ettiğiniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.