HAKKIMIZDA

Kurucumuz Süleyman TUĞRUL önderliğinde 1975 yılında tarım ürünleri sektöründe hizmet vermeye başlayan ST Grubu ailemiz, kuruluşundan beri süre gelen dürüstlük, profesyonellik, nezaket,sadakat ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek ticarette dünyaya açılan ve ihracat yapan bir firma olmuştur.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden ST Grubu ailemiz,2012 yılında Türkiye’nin uzun yaşam şehri olarak bilenen Aydın ilinin en geniş doğal kaynak suyu rezervlerine sahip olan Nazilli bölgesinde “Nazlı Doğal Kaynak Suyu” markası adı altında damacana dolum ve ambalajlı sular üretimi yapan modern tesislerini kurarak hizmete başlamıştır.

Kuruluşumuzdan bu güne sektördeki rekabet koşulları içersinde müşteri beklentilerini sürekli, kaliteli ve güvenilir ürünlerle karşılayarak doğal kaynak suyu pazarında ulusal markalar arasına girmeyi başardık.

ST Grubu ailemiz , doğal kaynak suları piyasasında geçtiğimiz 10 yılda Ege bölgesinde yaygınlaşan hizmet noktaları ile kendini kanıtlamış,kalitesi belgelenmiş, ulusal ve uluslararası pazarda portföyüne yeni ürünler ekleyerek tüketicilerimizin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Doğal Kaynak Suyu pazarında; Pazar ve rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak bölgesel liderliğimizi devam ettirirken, doğal kaynak suları pazarında 10 yıl içerisinde ulusal markalar arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ

Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak, müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak, öğrenen organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Kurumsal Değerlerimiz; Dürüstlük Güven Saygı Kalite Üründe Kalite Hizmette Kalite Operasyonel Yeterlilik Müşteri Odaklılık Kararlılık Sonuç Odaklılık Yenilikçilik Farklılık Ekip Çalışması Sürekli Gelişim Çevre Bilinci Enerji Tasarruflu Ürünler