Türkiye’de ilk 10’a giren markayı tanıttı

Mustafa Çelik / Manşet Aydın- NAZİLLİ-Sağlık Bakanlığı ve çeşitli kuruluşların hijyen, temizlik, mineral ve içilebilirlik anlamında yaptığı bir çok incelemede Türkiye’de ilk 10’un içerisinde yer alan Nazlı Su Fabrikası’nı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Genel Müdür Mustafa Tuğrul, basına tanıttı. Fabrikada incelemelerde bulunarak dolum tesislerinde gezen Alıcık, yetkililerden, şişe dolum ve kaynak suyunun korunmasını sağlayan makineler hakkında da bilgi aldı.

TÜM TESTLERİ BAŞARIYLA GEÇTİ

Nazlı Su’nun giderek gelişen bir marka olduğunu kaydeden Genel Müdür Mustafa Tuğrul, “Gıda hareketi su ölçümünde Nazlı Su 9. Sıradaki yerini korudu. 2013 yılında da 9. Sıradaydık. Şırlan Su da 13. sırayı korudu. Nazilli Belediyesi’nin desteği ile 5 yıl gibi kısa bir sürede en ön sıralarda yer almaya başladık. Bundan sonra bu değeri koruyarak Nazilli’mizi tanıtmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BARDAK SUDA ÖNCÜ FİRMA

Bardak su üretiminde Ege Bölgesinde 1., ülke genelinde ise 3. Sırada yer aldıklarına dikkat çeken Tuğrul, “1 buçuk milyon koli satışımız var. Tüm otellerde ve hastanelerde kullanılıyor. Bu konuda en iyi firma olarak seçildik. 5 litrelik ürünlerde ise 2018’e kadar tüm denetlemeleri başarıyla atlattık” dedi.

3 YENİ ÜRÜN PİYASAYA SUNULACAK

İlerleyen günlerde 0,5, 1.5 ve 0,33 litrelik ürünlerinde satışa sunulacağını ifade eden Tuğrul, “Bardak sudaki öncülüğümüzü 0,5, 1.5 ve 0,33 litrede de sahaya taşıyarak en iyi olma yolunda çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

“NAZLI SU GÖZ BEBEĞİMİZ”

Nazlı Su ve Şırlan’ın Nazilli’nin bir markası olduğunu ifade eden Alıcık, “Biz istiyoruz ki uzun yaşam şehri Nazilli’nin su markası da öne çıksın. Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı incelemelerde en üst sıralarda olması ve Aydın’daki diğer markalardan önde olması bizi mutlu ediyor. Yıllar önce yaptığımız bir fabrikaydı burası ve elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.