Başkan Özcan Nazlı Su Tesisleri’ni ziyaret etti

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabah mesaisine Nazlı Su Tesisleri’nde başladı.

Tesiste çalışan kadınların geçmiş Kadınlar Günü’nü kutlayarak çiçek ve hediye takdim eden Başkan Özcan, akabinde işletmeyi gezdi. İncelemelerde bulundu, merak ettiği soruları yöneltti.

“NAZLI SU’YUN İSMİ DÜNYA ÇAPINDA DUYURULACAK”


Nazlı Su’yu vatandaşların güvenle içebileceğini belirten Özcan, dolum tesislerini inceledi. Özcan, “Nazillimizin ve bölgemizin en büyük markalarından biri olan Nazlı Doğal Kaynak Suyu Tesisleri’ni ziyaret ettik. Burada çalışan emekçi kadınlarımızın gününü kutlayıp onlarla sohbet etme imkanı bulduk. Analiz raporlarını daha önce pek çok kere incelemiş olduğumuz ve hijyenik bir ortamda dolumu gerçekleştirilen Nazlı Su’yu vatandaşlarımız güvenle içebilir. Türkiye’nin en kaliteli suları arasına giren Nazlı Su’yun kapasitesinin artırılması ve dünya çapında adının duyurulması için gerekli çalışmaları yapmaya hazırız” diye konuştu.

'DÜNYA ÇAPINDA TANINAN MARKALARI GERİDE BIRAKMIŞTIR'


Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden fabrika işletmecisi Mustafa Tuğrul, “10 bin tonluk depolama kapasitesi bulunan ve el değmeyen makinelerle ambalajlanan Nazlı Su içme suyu tahlil sonuçları ile dünya çapında tanınan markaları geride bırakmıştır. Bu başarımızı sürdürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.